На Львівщині автомобіль BMW X5 зіткнувся з мотоциклом: у ДТП постраждали двоє молодих людей
Дорожньо-транспортна пригода сталася на перехресті вулиці Львівської та площі Незалежності у місті Великі Мости Шептицького району.
Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення мотоцикла Loncin 250, яким керував 19-річний житель Шептицького району, та автомобіля BMW X5 під керуванням 23-річного мешканця Шептицького району.
Внаслідок ДТП водій мотоцикла та його пасажирка, 17-річна жителька Шептицького району, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.
Встановлено, що мотоцикліст керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.
За фактом слідчі відділення поліції №2 Шептицького районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
За матеріалами поліції Львівської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!