У Черкасах легковик потрапив в електроопору, а двоє людей з нього - до лікарні
ДТП сталася у Черкасах, на вулиці Смілянській.
Попередньо, 42-річний водій автомобіля «Seat» не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та зіткнувся з електроопорою.
Унаслідок аварії травмувалися водій та пасажирка автомобіля.
Жінку госпіталізували. Водія оглянули медики, від госпіталізації він відмовився.
Слідчі Черкаського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження.
Досудове розслідування триває.
За матеріалами поліції Черкаської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!