На Київщині внаслідок ДТП з перекиданням постраждали дві жінки та дві неповнолітні дівчини
Днями, на автодорозі Київ - Знам’янка, поблизу міста Обухів, сталася аварія.
Попередньо правоохоронці встановили, що 63-річний водій Scania, не впорався з керуванням та допустив виїзд на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем Renault, під керуванням 47-річного чоловіка. Після удару вантажівка перекинулась на узбіччя.
Внаслідок аварії, двох неповнолітніх дівчат 15 та 17 років, а також 44 та 49-річну жінок, які були пасажирами легковика госпіталізовано. Обом водіям надано медичну допомогу без госпіталізації.
Слідчі Обухівського районного управління поліції розпочали досудове розслідування.
За матеріалами поліції Київської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!