Під виглядом працівників ТЦК жорстоко пограбували людину - на Чернігівщині судитимуть двох злодюг
Прокурором Корюківської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів Менської громади, які обвинувачуються у вчиненні крадіжки в умовах воєнного стану, самовільному присвоєнні владних повноважень службової особи, розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб із проникненням у житло в умовах воєнного стану, а також несанкціонованому втручанні в роботу інформаційних систем, вчиненому під час дії воєнного стану.
Досудовим розслідуванням установлено, що у березні 2026 року двоє чоловіків, видаючи себе за працівників територіального центру комплектування та соціальної підтримки, прибули до домоволодіння жителя с. Стольне. Проникнувши на територію господарства, вони зв’язали потерпілого скотчем та, погрожуючи насильством, заволоділи його мобільним телефоном.
Надалі обвинувачені отримали доступ до мобільного банкінгу потерпілого, здійснили перевипуск банківської картки та заволоділи грошовими коштами з його банківського рахунку у сумі близько 400 тис. грн.
Зловмисникам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.
За матеріалами Чернігівської обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!