Поліцейські Черкащини затримали підозрюваного у підпалі автомобіля у Звенигородці
Поліцейські оперативно затримали 38-річного місцевого жителя, якого підозрюють у підпалі автомобіля Volkswagen Polo. Йому повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.
Про загоряння автомобіля до поліції повідомили 9 липня близько 19:40. Невідомий кинув на капот Volkswagen Polo, припаркованого біля будинку на вулиці Терещенка, займисту речовину. Момент підпалу зафіксувала камера відеоспостереження.
Рятувальники ДСНС ліквідували вогонь, який встиг пошкодити передню частину авто. Поліцейські провели огляд місця події, вилучили речові докази та записи з камер спостереження.
Оперативники кримінальної поліції разом із фахівцями кримінального аналізу вивчили відеозаписи, встановили маршрут зловмисника та ідентифікували його особу.
Правопорушника затримали. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 10 років.
Слідчі з’ясовують повні обставини та мотиви підпалу. Досудове розслідування триває.
За матеріалами поліції Черкаської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!