Ввечері та вночі Сили Оборони збили/подавили 46 засобів повітряного нападу ворога, - КПС ЗСУ
У ніч на 21 липня (з 18:00 20 липня) противник атакував 58 ударними БпЛА типу Shahed (в т.ч. реактивними), Гербера, Італмас, баражуючими боєприпасами “Бандероль” та дронами-імітаторами типу “Пародія” із напрямків Курськ, Орел – рф,, Донецьк - ТОТ, Гвардійське - ТОТ АР Крим.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 08:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 46 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас, баражуючих боєприпасів “Бандероль” та дронів інших типів на півночі, півдні та сході країни.
Зафіксовано влучання 8 ударних БпЛА на 7 локаціях.
Атака триває, в повітряному просторі ворожі БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки!
Тримаймо небо!
Разом – до перемоги!
За матеріалами Командування Повітряних Сил ЗСУ
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!