Уражено танкер, понтонну переправу та інші військові об'єкти противника, - Генштаб ЗСУ
У ніч на 23 липня 2026 року в рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці важливих воєнних і воєнно-економічних цілей противника.
Так уражено один танкер в акваторії Чорного моря.
Танкер використовується для транспортування російської нафти, нафтопродуктів і палива в інтересах збройних сил російської федерації.
Уражено понтонну переправу в районі Новоекономічного Донецької області, яку противник використовує для забезпечення військової логістики та перекидання сил і засобів.
Окрім того, уражено район зосередження живої сили противника в Горлівці Донецької області.
Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на припинення збройної агресії російської федерації.
Далі буде!
Слава Україні!
Генштаб ЗСУ
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!