На Київщині рятувальники зняли з високого дерева пухнастого верхолаза, - ДСНС
До Служби порятунку «101» Білоцерківського району надійшло повідомлення про те, що в місті Біла Церква на вулиці Інтенданській кіт не може самостійно злізти з дерева.
На місце події було направлено рятувальників 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква.
Прибувши за вказаною адресою, рятувальники встановили, що тварина перебуває на дереві на значній висоті та не може самостійно спуститися. За допомогою трьохколінної висувної драбини надзвичайники безпечно зняли кота з дерева та передали його власникам.
До проведення рятувальних робіт залучалися 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки.
За матеріалами ДСНС у Київській області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!