Укрзалізниця: тривають відновлювальні роботи після нічної атаки на Київщину, є загиблі
Про це повідомляє телеграм-канал "Укрзалізниці":
Після жахливої нічної атаки по логістичній інфраструктурі на Київщині триває робота оперативних служб та відновлювальні роботи у Броварському районі, про відновлення руху буде повідомлено додатково.
За оперативною інформацією, є загиблі, яких виявили на території залізничної платформи біля атакованих логістичних центрів.
Під час масованої комбінованої атаки рух поїздів і робота станцій призупинялись, персонал станцій та пасажири поїздів евакуйовувались. Продовжуємо працювати в особливому режимі в періоди масованих атак і перепрошуємо за можливі збої в графіку.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!