Внаслідок карколомної ДТП на Житомирщині постраждали п’ятеро дорослих та двоє дітей. ФОТО
Дорожньо-транспортна пригода сталася на автодорозі Київ – Ковель – Ягодин, поблизу міста Коростеня. На місці події працювала слідчо-оперативна група Коростенського райуправління поліції.
Попередньо встановлено, що 31-річний коростенець, керуючи автомобілем Mercedes та рухаючись у напрямку Києва, не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху, де сталося зіткнення з автомобілем Opel під керуванням 58-річного жителя Лугинської громади. Після цього Mercedes зіткнувся з Volkswagen під керуванням 33-річного жителя Коростеня, який рухався позаду Opel.
Унаслідок ДТП травми отримали семеро людей: водії всіх трьох автомобілів, а також пасажири Opel – 56-річна жителька Лугинської громади, 8-річна дівчинка та 5-річний хлопчик та 29-річна пасажирка Volkswagen, жителька Коростеня. Усіх їх доставили до медичних закладів для обстеження та надання допомоги.
Відомо, що 56-річну пасажирку Opel госпіталізовано до реанімаційного відділення медичного закладу.
Слідчі поліції розпочали досудове розслідування.
За матеріалами поліції Житомирської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!