У Вінниці двох злодіїв засуджено за обвинуваченням у серії квартирних крадіжок, - прокуратура
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Вінницької окружної прокуратури Вінницький міський суд визнав двох чоловіків винними у скоєнні крадіжок, поєднаних з проникненням у житло вінничан.
Йдеться про події кінця 2021 року. Спільники діяли разом за заздалегідь узгодженим планом: один відмичками відчиняв двері квартир та проникав всередину. У цей час його спільник залишався в автомобілі, спостерігав та мав попередити про можливе викриття.
Встановлено, що з 12 жовтня до 1 грудня чоловіки вчинили у Вінниці 8 квартирних крадіжок. Вони забрали у людей гроші, ювелірні вироби, годинники тощо.
Загальна сума заподіяної потерпілим шкоди становить 247 тис. грн. Вона обвинуваченими відшкодована.
Дії чоловіків кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 КК – крадіжка, поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно, за попередньою змовою групою осіб.
Суд призначив одному з них покарання у виді 4 років позбавлення волі, іншому – 3 роки позбавлення волі.
Крім того, внесену за одного з чоловіків заставу в сумі 198 тис. грн суд постановив перерахувати на спеціальний рахунок Національного банку України для потреб оборони держави.
Наразі вирок не набрав законної сили – триває строк на апеляційне оскарження.
За матеріалами Вінницької обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Join "Magnolia-TV" on Facebook!