Обікрав знайомого на чималу суму та вибачився у записці - у Хмельницькому повідомлено про підозру злодію

До поліції Хмельницького із заявою про крадіжку звернувся місцевий житель. Виїхавши на місце події, поліцейські встановили, що потерпілий запросив до себе знайомого погостювати. Одного дня, коли чоловік повернувся з роботи додому, то виявив, що гість зник, а разом із ним — усі золоті вироби, мобільний телефон та деякі інші речі на загальну суму майже 123 тисячі гривень. Натомість зловмисник залишив записку, в якій попросив вибачення й пояснив, що вчинив так, бо потребував грошей.
34-річний крадій попрямував до Львівської області, де його затримали місцеві поліцейські за вчинення аналогічного злочину.
Наразі слідчі Хмельницького райуправління поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили фігурантові підозру. Санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.
За матеріалами поліції Хмельницької області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!