Допомагав окупантам грабувати українські підприємства - на Харківщині засуджено затриманого зрадника

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Харківської обласної прокуратури суд визнав винним чоловіка у пособництві державі-агресору.
Йому призначили покарання у виді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
У суді прокурори довели, що на початку березня 2022 року, коли м. Вовчанськ перебувало під контролем держави-агресора, місцевий мешканець добровільно допомагав збройним формуванням рф.
Він взяв на себе координацію розграбування низки об’єктів, серед яких приміщення підрозділу Національної гвардії України, склади Вовчанського м’ясокомбінату та цукрового заводу в селищі Білий Колодязь Чугуївського району.
Частину майна та продуктів засуджений передав військовослужбовцям рф, а частину продав місцевим мешканцям, наживаючись на ситуації та обставинах.
Після деокупації міста ЗСУ на території м’ясокомбінату була зафіксована масштабна нестача товарно-матеріальних цінностей. Збитки для підприємства перевищили 6 млн грн.
У судовому засіданні чоловік провину не визнав.
За матеріалами Харківської обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!