Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 16 червня, - голова ОВА

Про це голова Донецької ОВА Вадим Філашкін повідомив у телеграм-каналі;
Волноваський район. У Багатирі Великоновосілківської громади 3 людини загинули.
Покровський район. У Добропіллі пошкоджено будинок, ще 3 — у Новому Донбасі. У Покровську 2 людини загинули і 3 поранені, пошкоджено багатоповерхівку; у Родинському пошкоджено багатоповерхівку. У Золотому Колодязі Шахівської громади пошкоджено крамницю і 6 будинків.
Краматорський район. У Дробишевому Лиманської громади пошкоджено 3 будинки і газогін. У Святогірську пошкоджено 2 будинки. У Краматорську пошкоджено 2 підприємства. У Дмитро-Дар'ївці Олександрівської громади поранено людину, пошкоджено склад; у Староварварівці будинок, склад і техніку. В Іллінівці пошкоджено 2 теплиці. У Костянтинівці 1 людина загинула, пошкоджено 7 приватних будинків.
Бахмутський район. У Сіверську пошкоджено 6 будинків і сільгосптехніку.
Всього за добу росіяни 21 раз обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 194 людини, у тому числі 33 дитини.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!