На Дніпропетровщині поліцейські затримали жінку за підозрою у вбивстві чоловіка

Під час конфлікту фігурантка завдала смертельного удару ножем у серце 51-річному потерпілому. Від отриманого поранення чоловік помер на місці.
Злочин був скоєний у Дніпровському районі на подвірʼї потерпілого.
На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції №1 Дніпровського районного управління поліції №1. Жінку затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Правоохоронці вилучили знаряддя злочину — ніж.
Слідчі повідомили затриманій про підозру. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років. Триває досудове розслідування.
За матеріалами поліції Дніпропетровської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!