На Вінниччині засуджено юнака, який на замовлення ворога підпалив державну установу

17-річний юнак отримав вказівку від ворога через месенджер Telegram. За грошову винагороду він погодився вчинити диверсію - підпал будівлі пошти. Неповнолітнього засудили до 5 років позбавлення волі.
Слідчі УСБУ встановили, що засуджений отримав завдання через зашифрований акаунт у месенджері від невідомої особи. Підлітку пообіцяли грошову винагороду за підпал адміністративної будівлі, в якій також розміщується поштове відділення.
Напередодні злочину зловмисник придбав компоненти для виготовлення запальної суміші та вночі здійснив підпал, закинувши пляшки з займистою рідиною в одне із приміщень. Скоєне він зафіксував на відео й переслав замовнику як підтвердження виконання завдання.
Завдяки роботі оперативних підрозділів та під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури, вдалося встановити особу виконавця, зафіксувати його дії, відновити ланцюг комунікації із замовником.
На підставі зібраних доказів Оратівський районний суд виніс вирок неповнолітньому за вчинення злочину передбаченого ст. 113 Кримінального кодексу України — диверсія, та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.
За матеріалами поліції Вінницької області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!