Сприяла незаконному в’їзду 10 громадян Ірану до України - судитимуть екстрадовану з Німеччини зловмисницю

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно екстрадованої з Німеччини житомирянки, яка обвинувачується у незаконному переправленні осіб через державний кордон України та службовому підробленні.
Як повідомлялось раніше, з лютого 2019 по липень 2020 року обвинувачена у складі організованої групи сприяла незаконному в’їзду до України десятьом громадянам Ірану. Для цього вона підробляла документи про їх працевлаштування у фіктивних компаніях Житомира.
Після початку повномасштабного вторгнення жінка виїхала за кордон і переховувалась у Німеччині. У вересні 2022 року її оголосили в міжнародний розшук.
У рамках міжнародно-правового співробітництва Офіс Генерального прокурора забезпечив екстрадицію жінки з Федеративної Республіки Німеччина з метою подальшого притягнення її до кримінальної відповідальності.
Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років, з конфіскацією майна.
За матеріалами Житомирської обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!