До Кам’янця-Подільського з Польщі екстрадували 46-річного злочинця з України, - поліція

Співробітники сектору міжнародного поліцейського співробітництва, оперативники та слідчі Камʼянець-Подільського райуправління поліції у співпраці з органами прокуратури та іноземними колегами провели процедуру екстрадиції засудженого до України.
У 2019-му році 46-річний житель Кам’янця-Подільського викрав кошти з банківської картки своєї знайомої. Слідчі поліції встановили його причетність до злочину та відкрили кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Перебуваючи під слідством, фігурант двічі намагався надати слідчому неправомірну вигоду, аби закрити провадження.
Тоді правоохоронець зафіксував факт пропозиції хабаря й чоловікові оголосили додаткову підозру за ч. 3 ст. 369 (Пропозиція надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України.
Суд першої інстанції виправдав зловмисника, після чого прокуратура Кам’янця-Подільського подала апеляційну скаргу. Апеляційний суд все ж визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років із конфіскацією майна. Та фігурант встиг залишити територію України. Тоді поліцейські оголосили його в міжнародний розшук.
Нещодавно зловмисника виявили у Польщі. Днями засудженого екстрадували до України, де він відбуватиме покарання у місцях позбавлення волі.
За матеріалами поліції Хмельницької області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!