На Харківщині за державну зраду засуджено поліцейського, який інформував ворога

Прокурори Офісу Генерального прокурора відстояли у Верховному Суді вирок поліціянту з Харківщини, засудженому за державну зраду, вчинену в умовах воєнного стану, та незаконне зберігання бойових припасів.
Йому призначено покарання – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокурори у судах всіх інстанцій довели, що засуджений від початку повномасштабного вторгнення по травень 2022 року на виконання завдання фсб рф передавав дані про переміщення підрозділів ЗСУ та військової техніки, тимчасової дислокації правоохоронних органів і блокпостів на території Харківської області.
Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду погодився з доводами прокурора, що вина є доведеною, кваліфікація дій правильною, а призначене покарання – справедливим заходом примусу для зрадника.
Наразі засуджений відбуває призначене судом покарання.
За матеріалами Офісу Генерального прокурора України
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!