На Миколаївщині затримано молодика, який безжально вбив власного собаку та матчиного кота

Днями на спецлінію 102 звернулася 51-річна жителька Єланецької селищної громади, яка повідомила, що її син спричинив домашнім улюбленцям смертельні поранення.
Прибувши на місце, поліцейські слідчо-оперативної групи відділення поліції № 1 Вознесенського райуправління з’ясували, що 29-річний чоловік, перебуваючи в стані сп’яніння, кілька разів наніс ножові поранення власній собаці бійцівської породи. Також завдав тілесні ушкодження і коту, що належав його матері. Від отриманих травм тварини померли. З місця події поліцейські вилучили ніж, як речовий доказ.
Слідчі затримали зловмисника та повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами». Фігуранту загрожує до восьми років позбавлення волі.
Найближчим часом суд обиратиме підозрюваному запобіжний захід.
Досудове розслідування триває.
За матеріалами поліції Миколаївської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!