На Львівщині постане перед судом винуватиця нетверезої смертельної ДТП. ФОТО



Дорожньо-транспортна пригода сталась 22 червня о 21:20 в одному з сіл Самбірського району. Як встановили слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління поліції Львівщини, 40-річна мешканка району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, порушила вимоги Правил дорожнього руху та не впоралась з керуванням автомобілем Volkswagen Passat. Транспортний засіб виїхав на узбіччя, де зіткнувся з бетонним фундаментом.
Внаслідок ДТП 40-річна пасажирка Volkswagen, отримала тілесні ушкодження, від яких померла на місці події.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури за ч.3 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.
Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.
За матеріалами поліції Львівської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!