На Рівненщині поліція встановлює обставини ДТП, в якій постраждали двоє людей та загинув чоловік. ФОТО







Смертельна автопригода сталася на трасі Київ - Чоп у селі Користь Корецької громади.
Слідчий попередньо встановив, що водій автомобіля «DAF», 60-річний житель Волині допустив зіткнення із трактором «John Deere» під керуванням 45-річного жителя села Головниця. Унаслідок ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження, а їх керманичі не травмувалися.
На місце події водії викликали працівників патрульної поліції та до їх приїзду почали встановлювати знаки аварійної зупинки. В цей час водійка автомобіля «Volkswagen Golf», 55-річна жителька Житомирської області, допустила наїзд на кермувальників, які перебували на проїзній частині.
Унаслідок ДТП усіх учасників госпіталізували до лікарні. Водійку та 45-річного чоловіка після надання меддопомоги відпустили. Попри вжиті реанімаційні заходи, 60-річний чоловік від отриманих травм через дев’ять годин помер у медзакладі.
Відповідно до огляду водійка легковика була тверезою.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого слідчий розпочав досудове розслідування. Обставини ДТП встановлюються.
За матеріалами поліції Рівненської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!