У Дніпрі остаточно засуджено винуватця смертельної ДТП, який скоїв наїзд на групу дітей


За доводами прокуратури Дніпровський апеляційний суд залишив у силі вирок суду першої інстанції мешканцю м. Дніпра, засудженому за скоєння ДТП, унаслідок якої загинула малолітня дитина, ще одна отримала тілесні ушкодження.
Йому призначено покарання у вигляді 6 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.
05 листопада 2024 року обвинувачений, не маючи посвідчення водія, керуючи автомобілем Ford Sierra, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу на одній із вулиць Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпро, не зупинився та здійснив наїзд на групу дітей, які переходили дорогу, прямувавши до укриття у навчальному закладі.
Унаслідок ДТП 8-річний хлопчик загинув на місці, а інша 8-річна дитина отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості.
Сторона захисту просила скасувати вирок суду першої інстанції, проте суд підтримав позицію прокурора та залишив вирок без змін, на підставі зібраних та досліджених у суді доказів.
Наразі рішення набрало законної сили. Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Дніпропетровській області.
За матеріалами Дніпропетровської обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!