Незаконне використання державного газу на 250 млн грн - судитимуть екскерівника «Блакитного палива»
Прокурори Черкаської обласної прокуратури завершили розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо колишнього голови правління приватної компанії у сфері газорозподілення – товариства «Блакитне паливо». За даними слідства, він організував незаконне споживання державного газу, попри те що підприємству офіційно припинили постачання через борги.
У січні 2023 року через наявну заборгованість за отриманий природний газ державне підприємство виключило підконтрольне йому товариство з балансуючої групи та припинило постачання ресурсу. Після цього підприємство втратило право розподіляти газ споживачам і третім особам.
Упродовж лютого–червня того ж року посадовець не уклав нових договорів постачання, однак організував подальше споживання природного газу. Унаслідок таких дій відбувся несанкціонований відбір понад 10 млн кубометрів газу з газорозподільної системи, що спричинило збитки державі на понад 251 млн грн.
Його дії кваліфіковано як зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.
За матеріалами Черкаської обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!