На Полтавщині поліція затримала з товаром двох наркодилерів та в одного з них вилучила зброю
Слідчим підрозділом Полтавського районного управління поліції за процесуального керівництва Диканської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох осіб, які обвинувачуються у виготовленні та розповсюдженні наркотичних речовин у особливо великих розмірах.
Під час досудового розслідування встановлено, що мешканці міста Зінькова (45-річний чоловік та 38-річна жінка) причетні до виготовлення, зберігання та збуту наркотичних речовин в особливо великих розмірах.
Також 45-річний фігурант обвинувачується у зберіганні вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.
Протиправну діяльність злочинної групи викрили оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції області спільно зі слідчими Полтавського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення.
Загалом під час слідчих дій правоохоронцями вилучено близько трьох кілограмів наркотичних речовин, близько 1 100 рослин конопель, вогнепальну зброю з боєприпасами, грошові кошти, банківські картки, мобільні телефони, стартові пакети мобільних операторів, ноутбуки, чотири транспортні засоби, пакувальні матеріали та інші речові докази.
Наразі обвинувальний акт скеровано до суду.
У разі визнання вини судом обвинуваченим загрожує від дев’яти до дванадцяти років ув’язнення з конфіскацією майна.
За матеріалами поліції Полтавської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!