У Жидачеві повідомлено про підозру чоловіку, який побив людину обухом сокири, - поліція Львівщини
Попередньо встановлено, що підозрюваний, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, завдав жертві кількох ударів обухом сокири в голову. За скоєне зловмиснику загрожує покарання – до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
Подія сталася 28 грудня минулого року, близько 23:40, в парку на вулиці Шевченка в місті Жидачів Стрийського району.
До розкриття злочину були задіяні оперативники кримінальної поліції, слідчі та співробітники інших служб Стрийського районного управління поліції.
Як попередньо встановили правоохоронці, 38-річний житель Жидачева, з мотивів помсти за конфлікт, що виник до цього між його рідним братом та компанією чоловіків, взяв сокиру, наздогнав одного з них, 52-річного мешканця Жидачева, та завдав йому декількох ударів обухом в голову, після чого втік.
Проведеними заходами правоохоронці встановили місце перебування зловмисника та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі повідомили зловмиснику про підозру. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Досудове розслідування триває.
За матеріалами поліції Львівської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!