На Хмельниччині викрито молодика, який привласнював гроші з рахунку матері зниклого безвісти воїна
До поліції звернувся житель одного із сіл Чемеровецької громади. Чоловік повідомив, що протягом шести місяців його матір обкрадав односельчанин. Жінка отримувала державні виплати за безвісти зниклого на війні сина-військовослужбовця, чим і скористався зловмисник.
Поліцейські встановили, що 23-річний фігурант, допомагаючи потерпілій знімати з картки готівку, отримав її банківські реквізити. Надалі він підключив картковий рахунок потерпілої на своєму мобільному телефоні до інтернет-банкінгу та отримав повний доступ до коштів. Упродовж шести місяців підозрюваний витрачав гроші односельчанки на власні потреби — покупки, розваги, алкоголь. Жінці ж зловмисник передавав лише незначну частину готівки.
Загальна сума збитків склала понад 470 тисяч гривень.
Наразі слідчі поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили зловмиснику підозру. Незабаром він постане перед судом.
За матеріалами поліції Хмельницької області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!