У Чернівцях засуджено водія, який скоїв наїзд на жінку у зоні дії пішохідного переходу, - поліція
Дорожньо-транспортна пригода трапилась 04 лютого на вулиці Кафедральній у Чернівцях.
Під час досудового розслідування співробітники Чернівецького районного управління поліції встановили, що 31-річний житель обласного центру, керуючи автомобілем «Toyota Prius», не врахував у повній мірі дорожню обстановку та допустив наїзд на 44-річну місцеву жительку, яка переходила дорогу на пішохідному переході.
Внаслідок аварії пішохідка отримала травми, які відповідно до висновку експерта відносяться до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.
Наразі слідчі поліції Чернівецького РУП завершили досудове розслідування та скерували матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом відносно водія до суду.
Чоловіку інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Відповідно до санкції статті, водію загрожує до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий строк.
За матеріалами поліції Чернівецької області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!