На Дніпропетровщині посадовиця КП нахабно привласнила 1,6 млн грн бюджетних коштів.
Прокурори Павлоградської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно працівниці комунального підприємства, яка привласнила 1,6 млн грн бюджетних коштів.
Встановлено, що обвинувачена, перебуваючи на посаді оператора з банківських операцій комунального підприємства та маючи доступ до фінансових ресурсів, безпідставно перерахувала на рахунок власного ФОП грошові кошти у сумі 1,6 млн грн.
Ці кошти були виділені з бюджету підприємства для профспілкової організації на проведення культурно-спортивних заходів. Водночас жодні роботи, послуги чи товари від підозрюваної як від фізичної особи-підприємця профспілці фактично не надавалися і не постачалися.
Її дії кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України — привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, вчинене в особливо великих розмірах. Обвинувальний акт скеровано до суду.
Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ ВП №1 Павлоградського РВП ГУНП у Дніпропетровській області.
За матеріалами Дніпропетровської обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!