На Черкащині 34-річний зловмисник піде під суд за умисне вбивство співмешканки
За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 34-річного жителя Черкаського району за фактом умисного вбивства своєї співмешканки
Слідством встановлено, що у жовтні 2025 року в с. Соснове Черкаського району обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час побутової сварки зі своєю 34-річною співмешканкою наніс їй декілька ударів у область голови та кінцівок, а в подальшому завдав удар кухонним ножем у живіт.
Унаслідок отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла на місці.
Наразі обвинувачений перебуває під вартою.
Санкція ч. 1 ст. 115 КК України передбачає покарання у в позбавлення волі на строк від семи до пʼятнадцяти років.
За матеріалами Черкаської обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!