Ситуація щодо чергових ворожих обстрілів та повітряних атак на Дніпропетровщині, - голова ОВА
Про це голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа повідомив у телеграм-каналі:
7 квітня
18:30
Четверо людей загинули, 24 дістали поранень. Майже 60 разів ворог атакував три райони області артилерією та безпілотниками.
▪️На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська, Покровська і Мирівська громади. Пошкоджені спортшкола, автомобілі, багатоквартирні та приватні будинки.
У райцентрі четверо людей загинули внаслідок ворожої атаки на автобус. Це жінки 57, 73 і 85 років та 53-річний чоловік. Через удари росіян впродовж дня в районі постраждали 24 людини, з них 8 госпіталізовані. Решта лікується амбулаторно.
▪️На Криворіжжі ворог бив по Зеленодольській громаді. Понівечені автокран та приватний будинок.
▪️У Павлоградському районі поцілили по Юріївській громаді. Там пошкоджена інфраструктура.
8 квітня
7:30
Понад 20 разів ворог атакував три райони області артилерією, безпілотниками та ракетою.
▪️На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська та Покровська громади. Понівечені АЗС, приватний будинок та автівки.
▪️У Павлоградському районі росіяни поцілили по Тернівці. Пошкоджене підприємство.
▪️У Криворізькому районі атакували сам Кривий Ріг та Зеленодольську громаду. Виникла пожежа. Понівечена інфраструктура.
▪️Люди не постраждали.
Упродовж ночі сили ППО працювали по ворожих цілях над областю.
Знищили 13 БпЛА.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!