На Херсонщині помер у лікарні водій, який постраждав внаслідок ДТП, - поліція
До чергової частини Бериславського районного відділу поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспорту пригоду з потерпілим на польовій дорозі між Князівкою та Високопіллям. За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група місцевого підрозділу поліції.
На місці ДТП поліцейські попередньо встановили, що водій автомобіля Toyota Avensis не обрав безпечної швидкості руху, проявив неуважність, в результаті чого не впорався з керуванням і виїхав за межі ґрунтової дороги, де здійснив наїзд на дерево. Внаслідок удару дверцята транспортного засобу заблокувало, тож на місце викликали бригаду рятувальників.
Як з’ясувалося, за кермом автівки перебував 42-річний житель Князівки. Каретою швидкої допомоги в травматичному шоці потерпілого доставили до лікарні. У нього діагностували політравму, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, переломи ребер та сідничної кістки, внутрішньо-черевну кровотечу, численні забої тіла. Отримані травми виявилися надважкими й водій за кілька годин, на жаль, помер.
Як розповів начальник відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління поліції Херсонщини Дмитро Думанський, під час деблокування присутні на місці правоохоронці та медпрацівники відчували від водія запах алкоголю, проте остаточні результати щодо наявності спиртного в крові загиблого стануть відомі після проведення судово-медичної експертизи.
Наразі слідчі розпочали провадження. Призначене проведення необхідних експертиз.
За матеріалами поліції Херсонської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!