У Києві за привласнення майже 8 млн гр судитимуть директорку одного з ліцеїв
У серпні минулого року слідчі та оперативники Деснянського управління поліції викрили розтрату та заволодіння мільйонами державних коштів директором та головним бухгалтером державного ліцею на Троєщині.
В ході слідства поліцейські встановили, що з метою збагачення директорка навчального закладу вступила у змову з головною бухгалтеркою та у період з 2022 року по серпень 2025 року, фінансистка, крім заробітної плати, щомісячно відраховувала собі на рахунок гроші — загальна сума «надбавок» склала близько 7,9 млн гривень.
Крім того, слідчі встановили, що за попередні роки головна бухгалтерка при каденції минулого керівника за аналогічною схемою перечислила собі на рахунок у якості «премії» ще 3,6 млн гривень бюджетних коштів.
Тоді зловмисницям було повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – заволодіння та розтрата бюджетних коштів, шляхом зловживання службовим становищем. Фінансистці, яка наразі переховується за кордоном, було повідомлено про скоєний злочин заочно.
Наразі поліцейські завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт щодо керівниці навчального закладу до Деснянського районного суду. Їй загрожує позбавлення волі строком до 12 років. Досудове розслідування щодо її спільниці триває.
За матеріалами поліції Києва
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!