У Дніпрі ліквідовано інтернет-наркокрамницю та затримано ії «працівників», - прокуратура
Прокурори спільно з правоохоронцями викрили трьох жителів Дніпропетровської області, які працювали в інтернет-магазині з продажу наркотиків і психотропних речовин.
За даними слідства, підозрювані збували заборонені речовини через сайт. На ньому були розміщені посилання на Telegram-чат, де можна було зробити замовлення, прайс-листи та інформація про способи доставки й умови оплати.
Встановлено, що «продавці» пересилали 4-ММС, канабіс і метамфетамін поштою, маскуючи їх у різних побутових предметах — зокрема у блендерах, м’яких іграшках та дитячих машинках.
Для відправлення використовували вигадані імена та заздалегідь придбані SIM-карти.
У ході розслідування проведено 13 санкціонованих обшуків, під час яких вилучено наркотичні засоби, психотропні речовини, мобільні телефони, банківські картки та засоби для зважування і фасування заборонених речовин.
Усе вилучене направлено на експертизу.
Чоловіків затримано.
Попередньо, щомісячний оборот незаконної діяльності становив понад 1 млн грн.
За процесуального керівництва Західної окружної прокуратури міста Дніпра трьом чоловікам повідомлено про підозру.
Їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі майже 2 млн гривень для кожного.
Слідство триває, встановлюється повне коло причетних осіб.
За матеріалами Дніпропетровської обласної прокуратури
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!