Київські поліцейські знайшли та затримали чоловіка, який стріляв у перехожого на Оболоні
До Оболонського управління поліції надійшло повідомлення про те, що на проспекті Оболонському невідомий вистрілив у бік громадянина та поїхав у невідомому напрямку.
У столиці було введено спеціальну поліцейську операцію та на пошуки зловмисника орієнтували наряди поліції. Оперативники спільно із аналітиками кримінального аналізу встановили, що до злочину причетний 38-річний місцевий мешканець.
Правоохоронці з’ясували, що під час конфлікту, що виник між чоловіками, фігурант дістав револьвер та здійснив близько дев’яти пострілів у різні частини тіла 27-річного потерпілого. Останній серйозних ушкоджень не тримав. Після цього нападник сів до автомобіля та поїхав з місця вчинення злочину.
Патрульні зупинили автомобіль зловмисника в іншому районі міста. Слідчі вилучили із транспортного засобу револьвер під патрон Флобера та затримали фігуранта.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру.
Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Києва
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!