На Луганщині розшукують 11-річного Кирила Боктора, який зник під час окупації. ВІДЕО
Одинадцятирічний Кирило Боктор зник на Луганщині у вересні 2022 року. Хлопець проживав у селі Варварівка Сіверськодонецького району, яке перебуває під тимчасовою окупацією. Відтоді жодної інформації про місце перебування дитини не надходило. На фото Кирило виглядає молодшим, ніж зараз. Хлопець має овальне обличчя, коротке русяве волосся та темні очі. Будь-яка інформація може допомогти встановити його долю.
📞Якщо раптом хтось бачив дитину чи знає де вона може перебувати - одразу телефонуйте нам на гарячу лінію служби розшуку дітей Магнолія за коротким номером 116 000. Дзвінки з усіх українських мобільних операторів безкоштовні. Також з нами можна зв’язатися за допомогою телеграм-боту Служби розшуку дітей @missingchildren_bot
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!