На Чернігівщині знайдено тіло підлітка, який пішов до озера порибалити та додому не повернувся
Співробітники Чернігівського райуправління поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до утоплення у водоймі неповнолітнього хлопця.
До поліції надійшло повідомлення про те, що на водоймі поблизу села Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади зник 14-річний хлопець, який пішов на озеро рибалити.
На місце події негайно прибули медики швидкої медичної допомоги, слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські, співробітники ДСНС.
На жаль, тіло дитини виявили в озері.
Наразі співробітники поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до трагедії.
За матеріалами поліції Чернігівської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!