На Волині нещасний випадок призвів до смерті жінки та госпіталізації чоловіка
Ввечері до поліції надійшло повідомлення про нещасний випадок у селі Романів Луцького району.
Попередньо встановлено, що жінка 1996-го року народження під час чищення каналізаційної ями отруїлася токсичними випарами та втратила свідомість. На допомогу їй прийшов сусід, 1972-го року народження, однак йому також стало зле.
На місці працювали медики екстреної медичної допомоги. Попри проведені реанімаційні заходи, врятувати жінку не вдалося. Чоловіка госпіталізували.
Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 ( з приміткою нещасний випадок) Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють усі обставини нещасного випадку.
За матеріалами поліції Волинської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!