На Хмельниччині поліція викрила групу нелегальних мігрантів. ФОТО
В рамках загальнодержавних заходів під умовною назвою «Мігрант» працівники відділу міграційної поліції ГУНП в Хмельницькій області спільно з представниками УДМС на одному із підприємств Хмельницького району виявили 15 іноземців — громадян Республіки Індія, які порушили вимоги міграційного законодавства України.
Поліцейські встановили, що група іноземних громадян прибула в Україну для здійснення трудової діяльності на підставі дозволів на працевлаштування, укладених з підприємством, що зареєстроване в м. Одесі. Однак, після прибуття іноземці не оформили у встановлений законодавством строк посвідки на тимчасове проживання, чим порушили правила перебування в Україні.
За порушення вимог міграційного законодавства іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності та прийнято рішення про їх примусове повернення до країни походження.
За матеріалами поліції Хмельницької області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!