Бронювання за 9 000 доларів - поліція Київщини повідомила про підозру заступнику начштабу ВЧ
Ліквідовано корупційну схему у військовій частині з метою уникнення мобілізації. Підозрюваному загрожує до 10 років позбавлення волі.
Викрили злочинну схему слідчі слідчого управління поліції Київщини спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань у Київській області, Управлінням внутрішньої безпеки у Збройних силах України та ГУ ВСП ЗСУ України за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.
Слідством встановлено, що заступник начальника штабу ВЧ організував працевлаштування громад до однієї з військових частини на посаду акумуляторника відділення телекомунікацій інформаційно-телекомунікаційного вузла. Таким чином двоє чоловіків призовного віку мали уникнути мобілізації. Свої «послуги» за одне місце фігурант оцінив у 4500 доларів.
Для призначення на посаду кандидат мав зібрати необхідний пакет документів, пройти медичну комісію та лише після цього отримував наказ про призначення.
Поліцейські задокументували отримання зловмисником неправомірної вигоди в обмін на наказ про призначення на посади. Фігуранта затримали.
Слідчі повідомили про підозру зловмиснику за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Слідство триває.
За матеріалами поліції Київської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!