Побив до смерті, поспав та закопав - на Одещині рецидивіста підозрюють в умисному вбивстві. ФОТО
У другій половині червня до Ізмаїльського районного відділу поліції із заявою про зникнення 50-річного брата звернулася місцева мешканка. Жінка повідомила, що чоловік пішов з дому та не повернувся.
Поліцейські негайно розпочали розшукові заходи: опитали можливих свідків, перевірили записи з камер відеоспостереження та встановили коло спілкування зниклого. У результаті комплексу оперативно-розшукових заходів правоохоронці відновили хронологію подій того дня та вийшли на слід зловмисника.
Як з’ясували оперативники та слідчі територіального підрозділу поліції, 22 червня 50-річний чоловік прийшов у гості до свого 41-річного знайомого. Під час застілля чоловіки вживали алкоголь, між ними виникла сварка, яка переросла в бійку. У ході конфлікту господар будинку, який раніше вже неодноразово був судимий за майнові злочини та незаконне зберігання наркотичних засобів, побив гостя.
Після бійки господар ліг спати, а прокинувшись наступного ранку, виявив, що потерпілий не подає ознак життя. Щоб приховати сліди злочину, він відтягнув тіло знайомого з будинку на город і закопав.
Фігурант визнає факт побиття, однак стверджує, що не мав наміру позбавляти потерпілого життя.
У межах досудового розслідування поліцейські провели санкціонований обшук на території домоволодіння підозрюваного. Під час обшуку, в середині липня, правоохоронці виявили та викопали тіло розшукуваного чоловіка. Його направили на судово-медичну експертизу для встановлення точної причини смерті.
Наразі слідчі повідомили фігуранту про підозру. За умисне вбивство йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’ятнадцяти років. Також вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
За матеріалами поліції Одеської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!