На Рівненщині нетверезий водій вчинив ДТП, в якій постраждали чоловік та дитина
На автодорозі між селами Більська Воля та Собіщиці водій автомобіля Mazda, 53-річний житель Вараша, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення із автомобілем Skoda Fabia під керуванням 46-річного варашівця.
Від удару останній транспортний засіб розвернуло на узбіччя, а інший — злетів у кювет.
Унаслідок ДТП постраждали водій автомобіля Skoda та 11-річний пасажир цього ж авто. Обоє отримали незначні травми та після надання допомоги відпустили.
Кермувальник легковика Mazda перебував у стані алкогольного сп’яніння: прилад Драгер показав 2,83 проміле.
На нього поліцейські склали два адмінпротоколи за ст. 124 (ДТП-механіка) та ст. 130 КУпАП (керування ТЗ в стані сп’яніння). Матеріали скерували до суду для прийняття рішення.
За матеріалами поліції Рівненської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!