Розшукуємо трьох дітей, які зникли на окупованій Херсонщині: Вікторію, Миколу та Костянтина. ВІДЕО
Ми розшукуємо трьох дітей — 14-річну Вікторію Чеглікову, 14-річного Миколу Устинова та 15-річного Костянтина Котовського. Усі вони зникли ще на початку повномасштабної війни на окупованому лівобережжі Херсонщини. Де діти перебувають зараз — невідомо.
Звертаємося до всіх, а особливо до жителів Херсонщини: будь ласка, уважно вдивіться в обличчя дітей. Можливо, хтось із них перебуває на окупованій території або був незаконно вивезений до Росії. Будь-яка деталь може стати важливою для розшуку.
👉Якщо ви бачили Вікторію, Миколу чи Костянтина, знаєте, де вони можуть перебувати, або маєте будь-яку інформацію про їхню долю — не залишайте її без уваги та повідомте нам.
Гаряча лінія Служби розшуку дітей «Магнолія»: 116 000
Telegram-бот: @missingchildren_bot
Можливо, саме ваша інформація допоможе повернути дітей додому.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!