На Полтавщині старенька жінка жахливо загинула під колесами електрички
До відділення №2 (м. Лохвиця) Миргородського райвідділу поліції надійшло повідомлення від працівника залізниці, що на станції Сула в місті Заводське потяг смертельно травмував жінку на залізничному переїзді.
На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції, яка встановила особу загиблої. Нею виявилася 87-річна мешканка міста Заводське. За попередньою інформацією, жінка переходила регульований залізничний переїзд на заборонений сигнал світлофора. У цей час залізничною колією рухався приміський потяг сполученням Ромни — Ромодан, під керуванням машиніста 1989 року народження.
Унаслідок зіткнення жінка отримала травми, від яких загинула на місці події. Для встановлення причини смерті призначено судово-медичну експертизу.
Обставини та причини події з’ясовує слідство.
За матеріалами поліції Полтавської області
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!