Перейти до основного вмісту

Блоги

Посол Ізраїлю назвав Бандеру пособником нацистів. Націоналісти оточили посольство. ВІДЕО

Посол Ізраїлю в Україні засудив проведення Маршу на честь Степана Бандери, назвавши це прославленням пособників нацистського режиму! Націоналісти провели масштабний мітинг біля посольства і вимагали вибачень. 

А як вважаєте ви, чи є заява посла Ізраїлю про засудження Степана Бандери – зазіханням на право самовизначення українців щодо своїх героїв? 
Коментуйте. 

Віталій Артамонов

Віталій Артамонов,
Журналіст Магнолії-ТВ

Усі статті автора

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Сергій

Бандера фашист, нацики проплачені

Анонім

а що ти про Бандеру знаєш, чмо ти недолуге

Євгеній Ілліч

Степан Бандера і Шухевич є герої України . Я бачу що робиться в Україні наші діди батьки тепер діти наші життя своє віддають за землю нашу.Мій девіз ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ. Я вважаю шо зава посла еврейського є неправомірною похабною і бездарною.

Микола

в ізраїлі поширена російсько-радянська пропаганда про стан речей в світі. а в нас за 30 років ще самі українці недостатньо отримали інформації про ОУН(б), УПА і т. д. хоч таким способом заставлять того посла з ізраїлю спробувати розширити свої знання

Ірина

У противагу заяві посла, назвати його потомком первосвященників, які розп'яли Христа. Бо, судячи з його дій, у нього в крові "розпинання" , тепер він розпинає Українського Свободолюбивого Героя.

Костянтин

Бендера Степан - загальновизнаний злочинець. Одночасно він залишається лідером певних спільнот, які, доречи, жодного стосунку не мають ні до великої української нації, ні до мрій мого народу (вони кажуть "нарід"). З іншого боку, члени цих спільнот, як громадяни, мають конституційне право виражати своє відношення до любих подій в Україні, тим більше до тих, які стосуються заяв осіб, які не є нашими громадянами. Беззаперечно, наші громадяни мають право захищати своїх кумирів, щоправда, лише у межах, що не порушують права інших. Інакше – гаплик.

Анна

загальновизнаний злочинець - де факти? Краще розкажіть про РОА.

Семен

Цей посол або малограмотний, або провокатор.

Михайло Бурлацький

Пану послу, напевно, відомо, що в загонах УПА брали участь серед інших, також і євреї, що у Львові їм було досить комфортно до появи гітлерівців. Сам Степан Бандера в жодному разі не був кривдником євреїв, у нього на меті було вибороти вільну українську державу. Звісно, в кожній нації, в кожній державі були покидьки, які знущались з євреїв, є вони й досі, і не треба за прикладом їхати в далекі краї, подивіться на РФію. Україна, мабуть, одна з найтолерантніших країн до євреїв. Згадайте, що чорносотенні погроми виникли в царській Росії, вони були організовані членами уряду. А так звана межа осідлості, депортація на Далекий Схід, вбивство Міхоелса, отця Олександра Меня, Осипа Мандельштама та багато інших видатних особистостей - це не є підтвердженням того, що лютих ворогів євреїв треба шукати трохи північніше та східніше. В той же час, керівництво Ізраїлю заграє з Путіним, будує з ним довготермінові відносини, підтримує його дії. Це є дуже необачним та може призвести до сумних наслідків. А наші герої не потребують заздалегідь упередженої оцінки ізраїльських політиків, ба не лише їх. Тому не треба роздмухувати пожежу там, де ще й не тліло. Відносини між євреями та українцями від цього не стануть гіршими. Навіть ті неподобства з боку певної частки паломників, що кожної осені відбуваються в Умані, не здатні посварити дружні народи.

Анатолій

Фашистським недобиткам не місце в Україні

Роман

Нужно жостко реагировать на заявления разных провокаторов и не бояться их.

ник

потомкам власова не місце в украіні.

Василь

не знаю хто ховається під цим "ник", але прочитай біографію генерала Власова, потім розповідай про потомків...

Василий

Власов мріяв відродити Московію у вигляді Російської імперії на чолі з вічним царем і мати у рабстві бездержавну Українську Націю. Степан Бандера мріяв про визволення всіх народів, поневолених Москвою, і відновлення для захисту Української Нації - Незалежної Самостійної Соборної Української Держави. Власов - думав і рятував свою шкуру, а Степан Бандера присвятив своє життя за Волю Української Нації.

Василий

Степан Бандера - лідер Української Нації, який поклав своє життя за Незалежну Самостійну Соборну Українську Державу.
Степан Бандера ніколи не співпрацював з нацистською Німеччиною, а закликав боротися з ворогами - Берліном і Москвою. Нацизм і фашизм, як політичні сили та ідеології, були засуджені світовою спільнотою та знищені 1945 року. Вивчайте архівні матеріали та черпайте інформацію з об'єктивних джерел та звертайте увагу на шовіністичну, людиноненависницьку кремлівсько-путінську пропаганду та скавуління її п'ятої колони в Україні.

Анна

Василий. Ви - єдиний, хто написав ПРАВДУ про С. Бандеру.

kostyann

сопля он и есть сопля. маю сподівання що найближчим часом ти і інші які тебе підтримують будуть вісити на стовпах як вороги українського народу

віталій

Що зробив для України каганович ?

наталя

все вірно - вчить історію та укр мову

X