Skip to main content

ПОДІЇ

Український відеоблогер звинуватив російського журналіста у вилученні з інтерв'ю слів про Україну, голодомор і війну

Український відеоблогер Іван Рудський, більше відомий як EeOneGuy або Івангай дав інтерв'ю російському журналісту Юрію Дудю і заявив, що той його добряче пошматував.

За словами, Івангая, інтерв'ю вирізали фрагменти, де він розповідав про Україну і своє ставлення до російсько-українського конфлікту.

Інтерв'ю було опубліковане у Youtube ще 18 березня, проте Іван Рудський вирішив повідомити про вилучення фрагментів 2 травня.

"Дудь вирізав головний меседж. Моя прабабуся - жертва голодомору. Дідусь - жертва репресій НКВС. А тепер Україна має війну з Росією", - написав у Twitter відеоблогер Івангай

"Донецьк, Луганськ, Крим. Згадаймо, як РФ віджала у України їх території, ціною тисяч життів, і те, що народ Росії безсилий проти цього", - додав він.

У коментарях до власного допису відеоблогер також назвав російського журналіста боягузом, використовуючи лайливі слова. Водночас допустив, що так сталося через цензуру, яка діє у Росії. 

Реакції Юрія Дудя на звинувачення з боку блогера ще не було.

До слова, відеоблогер Івангай, він же Іван Рудський, народився у Дніпропетровській області у 1996 році і дитинство провів у Кривому Розі. Невдовзі після закінчення школи переїхав до Росії.

У 2013 році створив власний канал в Youtube, який став одним з найбільш популярних каналів російською мовою - у 2016 році мав вже 10 млн підписників. Наразі його Youtube-канал EeOneGuy має понад 17 млн підписників.

З 2020 року Іван Рудський опублікував в Instagram низку фотографії з України і в одному з дописів повідомив, що "почав більше цінувати Батьківщину".

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Join "Magnolia-TV" on Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Інцидент стався у міжнародному аеропорту Бориспіль після того, як 24-річному росіянину та його другу заборонили в’їзд до країни. Адже чо...

Під Офісом президента сталися сутички під час акції Рейвах прайд, яку організували ЛГБТ-активісти. ...

Викрадений у Молдові колишній суддя Микола Чаус ніби то знайшовся у Вінницькій області. ...

У Києві вночі у психлікарні стався вибух. Люди у соцмережах зазначають, що він був на стільки потужним, що звук чули у кількох районах с...

О 16:30 на Золотоніщині у селі Ашанівка, на території приватного домоволодіння виникла пожежа стерні. На місце події прибули  ря...

X