Skip to main content

Blog post

Аби запобігти терактам та вбивствам в Україні можуть ввести візовий режим з РФ

“Вбивство” журналіста Аркадія Бабченка, замовником якого нібито є Росія, вкотре загострило тему введення візового режиму з Російською Федерацією. Мовляв, саме візовий режим з Росією значно ускладнить можливість спецслужбам РФ проводити свої спецоперації в Україні. Водночас противники візового режиму з Російською Федерацією кажуть, це значно ускладнить ситуацію для мільйонів українських заробітчан, які працюють в Росії, а на безпеку жодним чином не вплине. 

Віталій Артамонов

Віталій Артамонов,
Журналіст Магнолії-ТВ

All articles by the author

Як ви вважаєте, чи має Україна ввести візовий режим з країною-агресором – Росією!? 

- З одного боку, це може зменшити кількість терактів та замовних вбивств, які ймовірно вчиняють в Україні російські спецслужби! 
- З іншого боку, візовий режим з РФ значно ускладнює життя для мільйонів українських заробітчан, які працюють в Росії.  

Коментуйте. 

Comment on this entry

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Comments:

Леонід

Йде війна. Скільки сталося вбивств на замовлення, диверсій на військових сладах та інших провокацій? Зараз проходить підготовка до отримання УПЦ томоса і кількість провокацій в рази збільшиться. В голові не вкладається як можна цього не бачити і не розуміти. Треба обовязково ввести візовий режим з Росією і контролювати всіх і все, їм ніколи не можна довіряти. Бездіяльність президента та МЗС в цьому питанні є злочином перед народом України

Микола

Де ще у світі країни що воюють і мають безвізовий режим між собою??? Якби в Україні влада дбала безпеку держави і її громадян візовий режим був би введений миттєво як з'явилися перші "туристи" пупкіна в українських містах. Промосковське шобло навмисно гальмувало і досі гальмує процес введення візового режиму з агресором. Хіба при візовому режимі були б зелені чоловічки у Криму? Я впевнений, цього б не було!

Микола

Питання державноїх безпеки і її громадян є першочерговим. Нема сумніву що візовий режим з рф допоможе зупинити злочини спецьслужб ворожої країни. На цьому фоні балачки про те що заробітчанам, що їздять туди, ускладнюється життя є абсолютною дурницею. Їм плювати на те що коїться в країні а держава повинна їм створювати домашні умови шкодячи тим хто живе в Україні. Більшість тих хто підтримує безвізовий режим люди яким плювати на Україну, на її безпеку.

Александр

Визовый режим усложнит жизнь нормальным людям .Многие и сейчас не могут посетить родственников а для спецслужб это заборчик высотой 1м немножко напрягся и перепрыгнул, а для бабушки которая хочет увидеть друга детства метр перешагнуть может не получиться

Олександр

Если ввести визы с Россией, то усилится контрабанда и незаконные передвижения граждан. России может быть и выгодно это.

Микола

Коли був візовий режим з ЕС то що контрабанди було більше а ніж зараз, де цифри? Ага, збільшиться незаконне переміщення громадян бо до того воно було законним.

😱

😢😢😢😢

Anonymous

Потрібно в голові зробити візовий режим!

пенсіонер

Ввести візовий режим потрібно якнайшвидше . Це потрібно було зробити ще в 2014 . Менше всякого лайна лізтиме з ерефії . І менше дурнів прийдеться витягати з халепи . Що до тих , хто їздить туди на заробітки , то це їх вибір і їх проблеми .

Коля

Ускладнить життя

Доктор

Нужно...

Пэдро

Нужно решать вопрос кардинально, на уровне элит. Оперативным путем удалить раковую опухоль у страны агрессора и установить там договоро-способную народную власть. Ну конечно не только и не столько своими силами, а и в коалиции со всеми, кто в этом заинтересован...

Коля

Никто никогда визы с Россией не введет

Вова

Коля, иди нахуй

Петро

Це тільки маленька частина від тих пунктів, що необхідно забезпечити для безпеки нашої держави.

Андрій

Я за візовий режим, бо це наразі зменшить ризик потрапляння в Україну неконтрольованих злочинців. Що стосується наших громадян то роботи повно як в Україні так і в других державах, а їздити в Росію в умовах збройної агресії це взагалі нонсенс. Там все одно грошей не платять добре, а на додаток можуть сфабрикувати діло і тоді вся країна мусить спасати горе заробітчанина....

Борис

Проблема не у візах...Нічого це не дасть притому, що частина кордону неконтрольована. А контроль на пунктах пропуску ітак є! Грузія спочатку їх ввела, а потім - відмінила, а там війна була більш небезпечніша - ворог стояв під Тбілісі!

Борис

У нас нема жорстко контрольованого кордону. Бандити перетнуть його завжди. А звичайним громадянам створите проблеми!. И не тільки заробітчанам, а і тим, в кого родичи за кордоном!

Инга

О! Диви, риби заговорили.. Це потрібно було зробити ще в 2014!

Раїса

Двадцять перше століття! В Росії сестра, син , онуки. Так що : від них відмовитися? Що не пропонуєте- все створюєте складності тільки для своїх людей. Нема кордонів тільки для багатих та тих , хто має чим заплатити. Вже ж ввели біометричні паспорти! Інформація про кожну людину доступна. Перевіряйте! Ні, одразу- закриємо, переламаємо. Може пора вже створювати?! Для України, для її людей! Чи тільки- бізнес,бізнес,бізнес!!! На війні - і там бізнес

Ольга

ну то й що, що сестра, син, онуки.. Мешкають там чи заробляють?? вони живуть на території країни-агресора. Ви можете підтримувати з ними зв'язок як і раніше. То ж віза в даному випадку не заважатиме, але вештатися туди-сюди деяким діячам буде складніше

Валерій

Однозначно так. РФ, країна агресор, а ми їй даєм можливість вільного пресування Україною. Закрити кордони. Нехай їздять в Абхазію.

Алексей

Слыште Вы шавки , покусать не можете так хоть погавкаем -- вся европа соединяется но не рассоединяется , заказные убийства сплошь и рядом совершают свои в угоду тот кто больше заплатит в данном случае дядя СЭМ , да и то в большей мере что бы кредитов побольше дали..

Валерій

Европа об'єднується. А до чого тут азіатська ерефія? Вам до азіатів, а не до Європи

Едуард Ігнатов

1. Чим скоріше введуть візу тим гарніше! 2. Запитайте у родин загиблих в терактах та на донбасі, - хвилює їх доля тих, хто сплачує податки на придбання вибухівки та куль і мін для їх загиблих?

Женя_7

Я за!

Саша_1

У нас война! О чем речь вообще? Визовый режим уже давно нужно было ввести!

Anonymous

да и как можно жестче

Борис Цісарук

В Європу росіяни їздять з візами,а ми кажемо,що Україна це Європа.Так в чому справа? Візи потрібно вводити давно,тому що Європа нас не зрозуміє.

X