Перейти до основного вмісту

Блоги

Згода на секс віднині обов’язкова. Що змінюється і чого боятися чоловікам? ВІДЕО

Віталій Артамонов

Віталій Артамонов,
Журналіст Магнолії-ТВ

Усі статті автора

Резонансні зміні до Кримінального кодексу. В Україні, аби захистити жінок від насильства, ввели обов’язкову згоду на секс! Це стосується і подружніх пар. Відтепер кохатися можна лише за усною чи письмовою згодою партнера чи партнерки. Якщо ж такої згоди ви не отримали – можете загриміти за ґрати за зґвалтування! 
Водночас чимало українців вважають, що така норма, як згода на секс – не захистить жінок від насильства, натомість дасть їм привід шантажувати чоловіків і звинувачувати у зґвалтуванні.

А чи підтримуєте ви зміни, які впроваджують в Україні обов’язкову згоду на секс? Чи будете давати усну чи письмову згоду на інтим та чи проситимете її у свого партнера?

Коментуйте... 

Чи підтримуєте ви зміни до Кримінального Кодексу, які впроваджують згоду на секс?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси веб-сторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Коментарі:

олександр

записати згоду на диктофон

Анонім

Це ідіотизм. В нас рівноправ"я чи матріархат?

Марія

Це Закон заради Закону. Потрібно враховувати біологічні особливості, падіння суспільної моралі, економічні та соціальні труднощі нашого суспільства, нав"язування ЗМІ людям примітивних тваринних цінностей, знищення якраз Міністерством освіти самої освіти та науки і запровадження кріпосного права та беграмотності у ВНЗ і т.д. Зокрема, ліцензійний відділ МОНу наліво й направо видає ліцензії на підготовку "фахівців"тим , де відсутні викладачі, які мають базову освіту, яка необхідна для викладання навчальних предметів. Грамотних, з відповідною освітою, викладачів замовчують, безпідставно принижують і експлуатують. Для своїх "створюються" цілі надумані ВНЗ, відділи, кафедри, а їхні очільники та наближені обдаровуться титулами, званнями, валом публікацій і т.д. Отакі "цінності" плекаються в суспільстві.
До тих пір, поки не буде застосовано науковий підхід до суспільства як цілісності ніякі закони нічого не дадуть. Якщо пріоритет насильства і безграмотності, вседозволеності для своїх і безправності для решти культивується в суспільстві, то що може дати Закон? Влада змінюється, а реально робляться лише косметичні процедури, а організм не лікується.
А чудодійними пігулками є (ще раз наголошу) науковий підхід до суспільства.
Прочитайте в Інтернеті, бо саме в Україні ця новизна створена і українцем.
Звісно, якщо ми хочемо. щоб рівень життя в порівняно короткі терміни без всіляких конфліктів і заворушень відповідав рівню технологій, які забезпечать високий рівень нашого добробуту.

Василь

Через цей закон постраждають чимало нівчому не винних хлопців і добряче заробить на цьому не одна жінка. Куди світ котиться.

виктор

для людей що знаходяться в шлюбі це нонсес бо така згода була дана при вступі в шлюб

Гість

А я підтримую. Хай така норма буде. Навряд хтось буде нею зловживати, а от мерзотників можна буде покарати.

Галина

Це зайвий привід для шантажу.І занадто інтимна тема - не для втручання держави.У нас і так багато молоді мають проблеми із спілкуванням.А це вже хлопці залицятись перестануть.Куди тільки бюрократи не залізуть?

семен

У мене жінка подає письмову заявку на здійсненя статевого акту,де вказує куди зливати сперму і тд -ще 8 пунктів, При використанні презерватива статевий акт не відбувається із за відсутності контакту геніталій, тому я його не використовую. Але цей закон необ хідно вводити одночасно із законом про легалізацію проституції. А закон зіграє свою позитивну роль в зменшенні кількості шлюбів в збільшенні розлучень і згвалтуванні жінок.

Киянин

Якщо є така норма в Європейському законодавстві, то хай буде і у нас. Кому вона заважає?

Анонім

дурка та йгоди куди идемо люби друзи

мирослав

повний дебілізм а потім говорите про зраду

Анатолий

В Украине появились свои мизулины.

X