Перейти до основного вмісту

Блоги

Як у Росії? В Україні хочуть ввести покарання за наклеп. ВІДЕО

Віталій Маргалик

Віталій Маргалик,
Журналіст «Магнолія-ТВ»

Усі статті автора

В Україні можуть ввести покарання за наклеп. Таким чином народні депутати хочуть боротися з брехнею в Інтернеті та ЗМІ. Відповідний законопроект вже зареєстрували у Верховній Раді.

Документ ще не ухвалили, але його вже засудили провідні українські правозахисники. Мовляв, цей закон стане інструментом для цензури та тиску на незалежні медіа, а будь-яке журналістське розслідування, наприклад, про корупцію може обернутися для авторів цього розслідування проблемами із законом. 

А як вважаєте ви, чи потрібно ввести покарання за наклеп? Це зменшить в Інтернеті та ЗМІ кількість насправді неправдивої інформації і відвертих фейків, або ж це ніщо інше, ніж цензура та наступ на свободу слова? 

Коментуйте... 

 

Чи потрібно ввести покарання за наклеп?

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Ніна

Вважаю за потрібне ввести відповідальність за наклеп. Інакше Україна скотиться у прірву бруду. Неможливо читати соцмережі - там 60% інформації - це брехня, наклепи, домисли і шантаж. Так не може бути.

Ігор

За "базар" потрібно Відповідати !!!!!!! Особливо брехливих лолітологів і політтехнологів !!! ВОНИ ОБНАГЛІЛИ ПОВНІСТЮ !!!!

НеригАнал

Не беріть приклад з Московії, бо Україна -не Росія!

Ігор Гончаров

Ні. Категорично ні! Тільки не в сьогоднішній Україні. А в цивілізованих країнах, де є подібні закони, є правосуддя і розуміння того, що порушення закону буде покарано невідворотно, без погляду на особистості.

Pedro

Уважаемые товарищи, дайте пож. координаты человека, который *издил соседа за громкую музыку. Хочу к нему обратиться...

Где не работает правохренительная система, в дело вступает Линч. Пусть бы этот пид*рок включил музычку в Германии, да в той же Болгарии из-за дикого ржания с последним китайским предупреждением приехала полиция, думаете кому-то потом ржать хотелось?

Надзор

Да пришел бы этот боец ко мне я бы ему ебало сломал сразу при входе ( и тебе тоже герой кнопочный) и улетело бы тело быстро в сон ( просто парень- меломан хиленьким оказался ) . С другой стороны если это не частный дом то это ведь реально мешает людям и при обращение в полицию эти мусора не реагируют , и если у тебя есть и жена и дети то ты как мужик пойдешь и попробуешь уладить конфликт , или нормальными словами и переубеждением того что шум мешает ( ну это может подействовать если человек адекватный и не совсем пьян ) но нельзя забывать что когда ты придешь что бы сделать замечание даже не имея в голове мысли что бы драться , то сосед может с ходу агрессивно отреагировать на то что ты пришел и потревожил его досуг своей херней и набьет тебе ебало ))))))))))))))))))))))) , или же ты придешь бить ему и или набьешь или сам отхватишь потому как даже при встрече человек смотрит на параметры тела и сразу оценивает свои способности но внешность бывает ой какая обманчивая и я точно могу сказать что падают и огромные шкафы которые качаются но не умеют драться и в стрессовой ситуации могут сосрать или растеряться именно потому что как бы жертва начала отвечать и превосходить в бою. Лично я считаю что наши мусора это всего лишь мусора и там где надо реально действовать эти фараоны яйца чешут а там где котенка с дерева надо снять так могут блять всем отделением прилететь и сделав селфи в фейсбуке поделится типо ВОТ КАКИЕ МЫ ПИЗДАТЫЕ . Лично я мусорам не верю и к ним никогда не обращусь кроме случая если будет дтп с моим участием или же убийство , во всех остальных случаях я пройду мимо , потому как нехер лезть в чужие проблемы и даже если мужик будет бить бабу , потому как если пиздит то эта сука заслужила , и пусть сама ментов вызывает и разбираются .Вот мое видение ситуации , так что моя хата с краю а на все остальное мне срать точно так же как Украина срет на нас и когда нам надо помощь то просто проходит мимо , а некоторые дурачки ведь за нее жизни отдали .

Артем

Спочатку потрібно зробити так, щоб в Україні існувало правосуддя, щоб у добросовісних людей були можливості захистити себе від необгрунтованого обвинувачення в наклепі, а потім запроваджувати відповідальність за наклеп.

Гість

За наклеп треба карати. Але тільки, якщо доведено, що наклеп привів до тяжких наслідків.

Киянин

Дуже богато жургалістів і політиків не відрізняють свободу слова від свободи брехні. З цим треба якось боротися і карати їх!

Людмила

Потрібно нести відповідальність за брехливу інформацію ЗМІ, політикам та журналістам! Мати честь і гідність, відчуття патріотизму телеканалам 1+1 та ньюс ван!

Ніна

Ці канали взагалі треба закрити за розпалювання ненависті у суспільстві!

Марина

У нас свобода слова почала ототожнюватися з повною безкарністю і безсоромністю.
Свобода слова і вседозволеність це різні речі.

Таїсія

Коли брехню виправдовують свободою слова і демократією, то виникає питання - що ж то за демократія, якщо тільки брехня має свободу. Сьогодні ЗМІ вносять хаос в голови громадян, розхитують суспільство, роблять його вразливим і слабким. Завдання ЗМІ - давати перевірену інформацію, солідаризувати суспільство заради майбутнього країни.

каструля

Это новый этап доселе невиданной демократии в КНДР, ой, на Украине...Такие 2 страны похожие стали. Не поймёшь уже где демократия демократичнее.

Ніна

Дуже вірно. В Україні люди не розуміють, що таке свобода слова? Для них це однаково, що і анархія.

X