Перейти до основного вмісту

Блоги

У Харкові ультраправі жорстоко побили представників ЛГБТ. ВІДЕО

Напад на геїв стався під час ЛГБТ-Маршу у Харкові. Усе нагадувало ”сафарі” на представників ЛГБТ. Десятки ультраправих кинулися за учасниками маршу і лупцювали їх. 

До слова, без сутичок не обходиться майже жоден ЛГБТ-Прайд в Україні. 

Противники проведення Маршів Рівності кажуть, подібні публічні ЛГБТ-акції – це ніщо інше, як пропаганда збочень та зазіхання на традиційні сімейні цінності.   

Водночас ЛГБТ-активісти щоразу наголошують, що Марші Рівності – це не гей паради, не пропаганда гомосексуалізму, а правозахисні акції.  

Катерина Хоменко

Катерина Хоменко,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

А чи підтримуєте проведення ЛГБТ-маршів? І на вашу думку, такі заходи - це пропаганда гомосексуалізму? Чи все ж таки це боротьба за рівність прав? 

Коментуйте... 

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
CAPTCHA Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

Коментарі:

Віктор Качановський

Це дійсно їхнє право жити так як вони цього бажають, але їхні марши дають потім право продажним політикам пропихати такі закони, що священик чи пастир коли говорить на службі, що то є з Божого погляду " мерзотою", то вже по закону можна їх садити до 8 років в тюрму. Ось де є загроза нашим традиційним сімейним ціностям, а так як наша влада це паскудство захищає, то в людей вривається терпець і як результат звершують самосуд.

пан олег

ЛГБТ- марши заборонити. Ніщо їм не загрожує, якщо вони не провокують та сидять мовчки. Які права порушуються? Де статистика? Охорона маршів за їх рахунок.

Олег

Нечего пропагандировать свою гомосятину среди нормальных людей и портить этим молодежь.

Angel

А чим ультраправі відрізняються від лгбт, чи від тих же священиків з їх ходами? Як на мене, то ще більше збоченці.

Андій

Этот Содом пускай едет в Иран .Запретить нахуй шествия педерастов! И срочно внести обратно в уголовный кодекс Украины статьи о мужеложестве и скотоложестве! От этого дерьма нужно как можно быстрее и жёстче избавляться!!!

Роман Викторович

Как-то не по европейски получилось )))))

Петя

Як можна підтримувати те що є бридким??? Церква це теж забороняє. Це є прокляттям на зупинку роду

Артем

Долой извращенцев,пропагандирующих однополые отношения!При СССР за это статья в УКРАИНЕ была,надо бы вернуть ее!

Ваня

пусть дрюкаются дома хоть в ушки но не выносят это наружу,у них тоже есть права у нас демократия но по чайнику надают если будут показуху устраивать.

Наталья

Своими извращениями пусть занимаются тайно, а не выносят свой позор на всеобщее обозрение. Украине - традиционные семейные ценности. Мы и наши дети это заслужили. Долой ЛГБТ. Ганьба участникам и организаторам

Наташа Павлова

Ні содому в Україні!!!

Наташа Павлова

Ні солому в Україні!!!

Ретр

Нужно запретить пропаганду этой грязи и нечисти нашей Украине !!!!!!!!!!!!!!!!!

альтус

Ну как минимум героям из тех типа активистов мне хотелось бы сказать что из очень ждут на Востоке. Только там почему то их нет. Зато нападать на ЛГБТ, крвщевать лотереи и прочее - эт всегда пожалста. Так что выводы очевидны и кто тут 3.14 доры тоже всем ясно. А поводу самого марша...люди имеют право на выражение своей позиции.лично мне от того не холодно не жарко. Все кто протестуют и опыт про семейные ценности как правило понимают эти ценности как право бить жену и детей приняв для храбрости на грудь. Вот все ваши ценности. И до цивилизованного общества вам как до Киева рачки...это вы мрпзота и из-за таких как вы эта страна в ж....

Ігор

прекрасно, прекрасно!!!
тепер євреї менше будуть насаджувати та пропагувати збочення українцям

Віктор

Підтримую християнські цінності

Олександр

ЛГБТ-марші не потрібні. Це пропаганда гомосексуалізму та збочення. Навіщо всім демонструвати що ти не чоловік а невідомо що?

Саша

Ну и чем они (ЛГБТ) нарушают закон?

Леонід

Якщо якийсь чоловік вважає себе Наполеоном, то до нього викликають швидку з санітарами. А коли чоловік вважає себе жінкою - його захищає поліція.

Сергей

Зачем выходить на улицы?
Зачем избивать не знакомых людей?
Вы мрази!

Сергій

Катя - гарна дівка, хоч не лезбійка?
Країні треба красиві громадяни.

Сергій

Так, не треба порушувати права людей: дозволити гейпаради виключно в день ВДВ - всі будуть задоволені.

Елена

Предлагаю следующее. Спокойно разрешать проводить любые гей-парады. Но с одним условием. Пусть сначала молча пройдут строем мимо Михайловского собора,где фото погибших воинов. Молча! А потом пусть себе идут дальше,трясут своими задницами и цветными перьями.

Harkonnen

Ментопидоры защищают гомопидоров от нацпидоров,пока властепидоры пиздят наши деньги

Андрій

Це точно!І хто платить за це гроші цим підорам? Бо там усі підори України. Воно сказало, що там з усіх городів приїхали на парад. А на потяг потрібні грощі. Не за свій же рахунок вони піздюлей отримують .

Андрій

Шо сєпари шо підори хочуть "особливого статусу"

Володимир

Які такі права? Їм що, хтось забороняє довбатися у дупу? Вони фактично вимагають для себе вищого статусу, ніж нормальні люди. Подивіться на ці фото - хіба можна спокійно дивитися на цю гидоту? У самого руки чухаються!

Дмитрий

Запретить нахуй шествия педерастов! И срочно внести обратно в уголовный кодекс Украины статьи о мужеложестве и скотоложестве! От этого дерьма нужно как можно быстрее и жёстче избавляться!!!

вова

И какой православный скажет , что это плохо ?

Гость

Пи....ов нужно бить сильно итрегулярно

михайло

це боротьба за рівність прав

Vasyl

ЛГБТ-акції – це ніщо інше, як пропаганда збочень та зазіхання на традиційні сімейні цінності.

Игорь Борисови…

Ученые доказали, что они не извращенцы, а результат генных мутаций организма. Они просто такие от природы с рождения - отношение к ним и должно быть соответствующее.

Володимир

Тобто, як до невиліковно хворих

Олег

Как раз наоборот. Совсем недавно ученые выяснили, что никакие это не мутации, а исключительно плод социальных факторов. Ну и трахайтесь себе тихо, мирно, только не рекламируйте всякими парадами эту мерзость.

Ксенія

Вважаю, що в країні, де вже майже відсутня культура і морально-етичне виховання такі марші взагалі повинні бути заборонені. В маси слід нести сімейно-традиційні цінності!!!

Дримба

ну поки що, як бьачите, в нашій країні все навпаки, практично кожен "журналіст2 вважає за обов,язок пропіарити такі події і навпаки замовчувати або не не висвітлювати позицію іншої сторони... гранти, нажаль не пахнуть(((

Ігор

То несіть! Якщо є успішний досвід.
З чого такі безапеляційні меседжі? Майже відсутня...
Сучасна молодь до речі, саме в сімейно-традиційними виховується!

Дримба

як вам не соромно писати відверту брехню! яке "сафарі"? прочитайте офіційний звіт поліції!, хоча хто там буде читать.. вам же "смажені " факти потрібні... там надавали підсрачників всього лиш одному хлопцю. а мусорасти через три години влаштували "безпредєл", незаконно затримали 17! хлопців, хоча жодному! з них не пред,явлене обвинувачення в побитті того хлопця. Не хочете розповісти про це? звісно, за це вамне заплатять... сором.... хоча про який сором у заробітчан від журналістики може йти мова(((

Олександр

Чомусь ще тисячі років тому у Біблії писалося про таке паскудство перед Богом. Це не марш рівності, а натяк (якщо не пропаганда) на паскудний спосіб життя.....

mio-mio

Это не пропаганда. Это хуже.
Как я могу нарушить их права? Только в одном случае. Если я буду знать о их ориентации. А оно мне надо?
Вот они и навязывают все негативное, что есть на этом цивилизованном западе. Украинский народ и так загибается. А тут предлагают вообще прекратить размножаться.

Екатерина

И самое обидное,что Украинцев никто не спрашивает хотим мы гей парады или нет и то ,что большинство против того,что нам так настойчиво навязывает Запад. У нас другая культура и другие ценности,надо беречь своё!

X